O nas

 Sklep internetowy bs-projekt.com jest tak naprawdę dzieckiem działającego od lat Serwisu Jachtów BS Projekt.

 Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferującą szeroki wybór artykułów żeglarskich i motorowodnych. Z dużym zaangażowaniem staramy się podnosić standard obsługi i poszerzać asortyment. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo, poparte naszym wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Budując przez kilkanaście lat doświadczeń bazę klientów remontujących i serwisujących łodzie w naszej firmie, zdobyliśmy zaufanie kontrahentów. Korzystając z naszych porad i doświadczenia klienci zamawiali u nas zarówno materiały jak i osprzęty do swoich jednostek.

Dlatego wiemy jak ważne jest posiadanie dobrego i niezawodnego sprzętu wyposażenia łodzi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć platformę ułatwiającą dostęp do Naszego pełnego asortymentu.

Stale poszerzamy i wzbogacamy Naszą ofertę o asortyment wiodących producentów.

W Naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

-Elektronikę jachtowa

-Materiały do budowy

-Osprzęt jachtowy 

-Silniki i osprzęt

-Stery strumieniowe

-oraz wiele wiele innych.

Na Naszej stronie znajdą Państwo również porady szkutnicze. Jest to niezwykle przydatna baza wiedzy, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z żeglarstwem. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące sprzedawanych przez nas produktów.

Asortyment dostępny w naszym internetowym sklepie żeglarskim pozwoli Ci na bezpieczne realizowanie swojej pasji na akwenach wód słodkich, jak i słonych. Posiadamy szeroki wybór sprzętu do żeglugi, a także uprawiania sportów wodnych. Dogłębne rozeznanie w temacie umożliwia nam selekcję najlepszych produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników jachtingu i wypraw dalekomorskich.

 

U Nas znajdziesz takich producentów jak:
Spotkajmy się na social media: