FUSION FL77SPGW GŁOŚNIKI 7.7” XS SERIA LED SPORTS SZARE I BIAŁE, 240W
Porównaj
Kategoria:
Opis
Opis produktu:
XS-FL77SPGW GŁOŚNIKI 7.7” XS SERIA LED SPORTS SZARE I BIAŁE, 240W
Akustycznie zoptymalizowane pod kątem doskonałych wrażeń dźwiękowych na wodzie.
CECHY I ZALETY
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Ogólna
Rozmiar głośnika7.7″
Moc szczytowa240 W
Moc RMS60 W
Wydajność (1W/1M)92dB
Pasmo przenoszenia70 Hz – 18 kHz
Nominalna impedancja4 ohmy
Zalecana moc wzmacniacza (RMS)25 – 200 W/Ch
Typ głośnika wysokotonowegoKopuła aluminiowa
Materiał stożka / otoczeniaPolipropylen z obramowaniem z tkaniny
Odstęp na średnicę montażową162mm
Odstęp na głębokość montażu77mm
Optymalna objętość obudowy (obudowa szczelna, w pełni wypełniona materiałem absorpcyjnym)10 L
Opcje kolorów diod LEDRGB
Napięcie zasilania LED10.8 do 16V DC
Prąd obciążenia LED przy 14,4 V DC150mA
Zakres temperatury pracy0 do 50°C
Zakres temperatur przechowywania-20 do 70°C
Odporność na wodę i kurz (klasa IP)IP65
Wymiary głośnika: długość x wysokość x głębokośćØ 196mm x 97mm